Pro naše věrné zákazníky jsme spustili věrnostní systém! Věrnostní systém spočívá ve sbírání bodů za nákupy. Tyto body poté můžete využít jako slevu na další nákup. Platí, že za 1 nasbíraný bod získáte slevu 1 Kč. U slovenských zákazníků 1 bod = 1 Euro. V případě, že zakoupíte např. notebook Fujitsu LifeBook E754 za cenu 6 999 Kč, získáte do své virtuální peněženky 233 bodů, což je sleva 233 Kč na další nákup (resp. u slovenských zákazníků 274 €, což je 9 bodů a sleva na další nákup 9 €).

Podmínky

  • Bodové množství, které získáte je vždy uvedeno u každého produktu. Pokud není uvedeno, produkt je bez nároků na body.
  • Hodnota jednoho bodu je jedna Česká koruna (resp. Euro)
  • Body se mezi měnami přepočítávají, tak aby platilo vždy pravidlo 1 bod = 1 Kč, resp. 1 bod = 1 €.
  • S body lze zaplatit maximálně 50% objednávky.
  • V případě, že bude objednávka stornována, body budou zpětně odečteny.
  • Vyhrazujeme si právo věrnostní systém kdykoliv změnit či zrušit.
Výběr pracovního notebooku

Výběr pracovního notebooku

Jestli je vaše práce převážně offline, jen si čas od času potřebujete napsat email nebo vyhledat informace na internetu, bohatě si vystačíte s Intel Core i3. Správný bussiness notebook už potřebuje nejméně Intel Core i5; přece jen potřebujete stáhnout nějaké aplikace a rychlejší výkon, což se spolu často bije. Lepší procesor volí manageři, finanční poradci, účetní, určitě by do něj měli investovat i majitelé e-shopů. Architekti, grafici, IT specialisti, ti už se neobejdou bez Intel Core i7. Naprosto nekompromisně potřebují výkonný přístroj i na cestách.

Výběr pracovního počítače

Výběr pracovního počítače

Výběr jednotlivých komponentů pro pracovní PC sestavu se řídí činností, kterou od počítače očekáváme. Především je jasné, že běžný účetní asi nepotřebuje žádnou extra grafiku, ledaže by o přestávkách hrál hry, ale na to má svůj smart mobil. Pro práci používá hlavně textový a tabulkový editor a sem tam nějakou tu aplikaci. Určitě si zaslouží výkonnější procesor (například Intel Core i5) a SSD disk, díky němuž se zrychlí všechny operace a výkon systému se navýší. Nižší kapacita nijak nevadí, v případě potřeby se dá rozšířit pomocí externího disku.

Důležitá je ale operační paměť RAM, kam si počítač ukládá během své činnosti všechna data, která potřebuje. tím se všechny procesy zrychlují a dřív dokončují. Proto se doporučuje kapacita alespoň 4 GB.