Kvalitní náhradní díly

Používáme originální díly. V případě, že nám to legislativa a dodavatel neumožňuje, instalujemé díly od renomovaných výrobců, za kterými si stojíme.

Jsme pojištěni

V případě problémů jsme pojištění a veškeré náklady a škody vám budou uhrazeny.

Jsme všude

Vaše zařízení lze donést na jakékoliv místo Zásilkovny. Nic předem neplatíte.

Pozáruční servis mobilních telefonů a tabletů Apple

V našem servisním centru, které připravujeme, nabízíme špičkový servis mobilních telefonů primárně značek Apple na které držíme všechny náhradní díly skladem. Servis telefonů ostatních výrobců taktéž provádíme, avšak s delší dodací lhůtou a po předešlé domluvě. Délka servisu 2 až 3 dny v závyslosti na vytížení našich techniků. V případě nutnosti akutního servisu, jsme schopní za příplatek váš telefon servisovat expresně.

Pozáruční servis počítačů a notebooků všech výrobců

Servisujeme veškeré počítače a notebooky všech značek a typů. Vedle základní udržby, čistění či dodání nových baterií do notebooků nabízíme i sofistikovanější opravy jak hardwaru tak software. Opravujeme nefunkční komponenty, rozbité plasty, pájíme zakládní desky, sestavujeme počítače či instalujeme programy dle vaších poadavků. A to včetně počítačů Apple Mac.

Jak přinést zařízení k servisu?

Osobní předání nebo zaslat na naší adresu jakoukoliv službou

Telefon: +420 608 135 211
E-mail: mancik@happywin.cz

Ke stažení

Nebojte se rozepsat. Prosíme popište závady co nejlépe.

V případě bude-li oprava dražší, budete kontaktování našim technikem, který s vámi probere možný další postup či opravu zastavíme.