Právě si prohlíží 2 zákazníci. Skladem máme poslední kusy!

Potřebujete poradit s výběrem?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníků

+420 724 123 490 info@happywin.cz Chat

Akce -5%

AS3620102

23 276 Kč Info

7 679 Kč s DPH

8 089 Kč s DPH

5% (410 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu

ks

255 bodů do věrnostního systému

Intel Core i3-4160, 3,60 GHz, 8 192 MB, 500 GB HDD, Intel HD Graphics 4400, Windows 10 Professional

Základní informace

  • Intel Core i3-4160
  • 3,60 GHz
  • 8 192 MB
  • 500 GB HDD
  • Intel HD Graphics 4400
  • Windows 10 Professional

Procesor Intel Core i3

Nestačí vám již výkon procesoru Intel Core 2 Duo? Právě Core i3 od předního výrobce procesorů Intel je nástupní řadou těchto procesorů. Zpravidla mají intel Core i3 dvě jádra, zatímco u verze core i5 se setkáváme se dvou či čtyř jadernou verzí.

Jedná se o velmi vhodné procesory do kancelářských stolních počítačů či notebooků, které  běžnou kancelářskou prací jen tak nic neunaví. Důležitou součástí těchto procesorů je technologie Hyper-Threading, kde umí procesor simulovat čtyři jádra a tím lépe efektivně škálovat svůj výkon. Pokud tedy hledáte počítač do kanceláře, kde bude většinou pracovat s dokumenty a nebo do domácností na prohlížení internetu a Facebooku, jsou tyto procesory ideální volbou, už i díky své ceně.

Hewlett-Packard (HP)

Společnost Hewlett-Packard, zkráceně HP, patří na přední příčky v oboru informačních technologií a největší prodejce počítačů na světě. Specializuje je na výrobu a vývoj notebooků, stolních počítačů, tabletů, tiskáren a mnoho dalších. Své výrobky zaměřuje na všechny sféry trhu, od domácností, malých firem až po velké společnosti. Výrobky HP jsou kvalitní, odolné a s velkou výdrží.

ProDesk

Stolní počítače ProDesk výrobce Hewlett-Packard jsou osazeny výkonnými komponentami. Jsou určeny zejména do kanceláří, obchodů a pracovníkům, kteří nevyžadují mobilitu. Díky svým kompaktním rozměrům skříně na pracovním stole příliš nepřekáži. Jejich výkone je flexibilní s důrazem na samotou spotřebu počítače.

A původ zboží?

p>Všechny nabízené počítače a notebooku vykupujeme z velkých korporací, kde v rámci firemní politice dochází po dvou letech k obměně všech počítačů. Ve velkých společností se zásadně nakupují počítače a notebooky osvědčených značek a modelů, které se vyznačují zejména vysokou odolností, kvalitou a výdrží. Proto i po dvou letech mnohdy počítače vypadají jako nové a za jejich kvalitou si stojíme. Dalším nabízeným zboží jsou počítače pocházející z výstav či krátkodobých akcí, např. volby.

Všechny počítače a notebooky před dalším prodejem prochází důkladnou prohlídkou, vyčištěním, přeinstlaováním operačního systému a případnou lokalizací pro český trh  (počítače vykupujeme v rámci celé Evropy). Na všechny počítače a notebooky nabízíme základní záruku 1 rok. V případě zájmu je možné za mírný poplatek záruku prodloužit na 18 měsíců až 2 roky. Samozřejmností je možnost do 14 dnů bez udání důvodů zařízení vrátit.

Typ procesoru
Intel Core i3
Velikost pevného disku
200 GB
Diskový prostor
8 192 MB
Operační paměť
500 GB HDD
Grafická karta
Intel HD Graphics
Mechanika
DVD-R
Bluetooth
Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera
Možnost dokoupit externí do USB
Operační systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
ano
HDMI
ne
DVI
ne
VGA
ano
USB 2.0
6x
USB 3.0
4x
Port COM
ano
LAN
ano
WiFi
ne
SD čtečka
Možnost dokoupit externí do USB
Barva
Černá
Typ zboží
Použité - kvalita A
Kontaktujte nás!