Právě si prohlíží 2 zákazníci. Skladem máme poslední kusy!

Potřebujete poradit s výběrem?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníků

+420 608 606 626 info@happywin.cz Chat

3530202

259 999 Kč Info

28 709 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks

956 bodů do věrnostního systému

2x Intel Xeon E5-2637 v3, 3,50 GHz, 512 GB SSD, 131 072 MB, nVIDIA Quadro K5200 8GB, Windows 10 Professional

Základní informace

  • 2x Intel Xeon E5-2637 v3
  • 3,50 GHz
  • 512 GB SSD
  • 128 GB
  • nVIDIA Quadro K5200 8GB
  • Windows 10 Professional

Procesor Intel Xeon

Procesory Intel Xeon jsou určeny zejména do stolních počítačů, kde poskytují vysoký výpočetní výkon a jsou přizpůsobeny pro každodenní vysokou zátěž. Tyto procesory jen tak nic neunaví. Procesory Intel Xeon navíc podporují hned několik důležitých funkcí. Jednou z nich je např. možnost práce s operační pamětí ECC, která zásadně snižuje riziko ztráty neuložených dat, například takzvanou „modrou smrtí“ ve Windows či jinými systémovými chybami.

Druhou technologií, kterou tyto procesory obsahují je technologie Turbo Boost, kterou sdílí s procesory Intel Core i5 a Intel Core i7. Při potřebě vysokého výkonu je schopný se procesor sám přetaktovat na vyšší takt, a tím dodat více výkonu. Samozřejmě jsou chvíle, kdy výkon nepotřebuje. Tím pádem se takt procesoru sníží a tím snížíte spotřebu počítače.

Další technologií, kterou tyto procesory mají je Hyper-Threading. Jedná se o technologii, kde čtyř jaderný procesor simuluje 8 jader a tím pádem je schopen lépe škálovat svůj výkon a lépe pracovat v režimu multitasking, kde v jednom taktu je schopný vykonávat více příkazů.

Grafická karta nVidia Quadro

Grafické karty Nvidia Quadro jsou určeny zejména pro pracovní počítače a profesionální stanice s podporou navrhování (CAD), generování počítačových animací ve filmu (CGI) analýzu digitálního obsahu (CGI), vytváření digitálního obsahu (DCC) či strojového učení. Tyto grafické karty jsou natolik univerzální a tím dostačují svým výkonem jakémukoliv vašemu požadavku. Stejná architektura grafického čipu se využívá i v hráčských grafických kartách GeForce.

Hewlett-Packard (HP)

Společnost Hewlett-Packard, zkráceně HP, patří na přední příčky v oboru informačních technologií a největší prodejce počítačů na světě. Specializuje je na výrobu a vývoj notebooků, stolních počítačů, tabletů, tiskáren a mnoho dalších. Své výrobky zaměřuje na všechny sféry trhu, od domácností, malých firem až po velké společnosti. Výrobky HP jsou kvalitní, odolné a s velkou výdrží.

Workstation

Stolní počítače Workstation výrobce Hewlett-Packard jsou modulární výkonné pracovní stanice. Počítače jsou osazeny výkonnými komponentami a svým uzpůsobením jsou předurčeny k úpravám přímo na míru zákazníka. Modulární systém věží umožňuje rychlou a pohodlnou výměnu komponent počítače. HP Workstation lze dosadit dalšími kartami, jako jsou přídavné grafické karty, síťové karty atp. Jsou to počítače, které jsou v základu velmi výkonné a jejich parametry upravíte podle svých potřeb.

A původ zboží?

p>Všechny nabízené počítače a notebooku vykupujeme z velkých korporací, kde v rámci firemní politice dochází po dvou letech k obměně všech počítačů. Ve velkých společností se zásadně nakupují počítače a notebooky osvědčených značek a modelů, které se vyznačují zejména vysokou odolností, kvalitou a výdrží. Proto i po dvou letech mnohdy počítače vypadají jako nové a za jejich kvalitou si stojíme. Dalším nabízeným zboží jsou počítače pocházející z výstav či krátkodobých akcí, např. volby.

Všechny počítače a notebooky před dalším prodejem prochází důkladnou prohlídkou, vyčištěním, přeinstlaováním operačního systému a případnou lokalizací pro český trh  (počítače vykupujeme v rámci celé Evropy). Na všechny počítače a notebooky nabízíme základní záruku 1 rok. V případě zájmu je možné za mírný poplatek záruku prodloužit na 18 měsíců až 2 roky. Samozřejmností je možnost do 14 dnů bez udání důvodů zařízení vrátit.

Typ procesoru
Intel Xeon
Velikost pevného disku
512 GB
Typ pevného disku
SSD
Diskový prostor
512 GB SSD
Operační paměť
131 072 MB
Grafická karta
nVidia Quadro
Mechanika
DVD-RW
Bluetooth
Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera
Možnost dokoupit externí do USB
Operační systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
ano
HDMI
ne
DVI
ano
VGA
ne
USB 2.0
2x
USB 3.0
8x
Port COM
ano
LAN
ano
WiFi
Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka
Možnost dokoupit externí do USB
Barva
Černá
Typ zboží
Použité - kvalita A
Kontaktujte nás!