Právě si prohlíží 2 zákazníci. Skladem máme poslední kusy!

Potřebujete poradit s výběrem?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníků

+420 724 123 490 info@happywin.cz Chat

3170101

9 999 Kč Info

4 799 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks

159 bodů do věrnostního systému

Intel Atom Z2760, 1,50 GHz, 64 GB SSD, 2 048 MB, 10,1 palců, 1280 x 800 px, Intel GMA, Webkamera, WIFI, Windows 10 Professional

Anglická lokalizace zařízení

Základní informace

  • Intel Atom Z2760
  • 1,50 GHz
  • 64 GB SSD
  • 2 048 MB
  • 10,1 palců
  • 1280 x 800 px
  • Intel GMA
  • Webkamera
  • WIFI
  • Windows 10 Professional Anglická lokalizace zařízení

SSD disk

SSD disky neobsahují žádné mechanické části a tím pádem jsou odolnější oproti diskům, jež obsahují plotny, které se točí vysokou rychlostí. Nejsou hlučné a mají rychlejší přenosovou rychlost. Jsou menších rozměrů a moc neváží, tudíž se hodí a používají do menších přístrojů, jako jsou notebooky. Hodně počítačů má dostatečný procesorový výkon, který dostačuje. Ale většinou počítače brzdí pevný disk, kde se čeká, než se data načtou a zpracují. Rychlost SSD disku o proti klasickému pevnému plotnovému (HDD) je minimálně až 10x rychlejší.

Možnost dockování

Notebook je vybaven speciálním portem a uchycením, které umožňuje velmi snadno zasunout do takzvané dokovací stanice. Tato stanice býva v praxi umístěna na pracovním stole. Jsou do ní zapojeny externí periferie, jakou je další monitor, klávesnice, myš, síťové připojení a také samozřejmě napájení. Dále rozšiřuje množství portů, které samotný notebook ani nemusí poskytnout. Jakmile se z práce vydáváte na cesty, notebook velmi jednoduše z dokovací stanice vycvaknete.

Dokovací stanice jsou běžnou součástí naší nabídky, a lze je zakoupit v kategorii Příslušenství > Dokovací stanice.

Hewlett-Packard (HP)

Společnost Hewlett-Packard, zkráceně HP, patří na přední příčky v oboru informačních technologií a největší prodejce počítačů na světě. Specializuje je na výrobu a vývoj notebooků, stolních počítačů, tabletů, tiskáren a mnoho dalších. Své výrobky zaměřuje na všechny sféry trhu, od domácností, malých firem až po velké společnosti. Výrobky HP jsou kvalitní, odolné a s velkou výdrží.

A původ zboží?

p>Všechny nabízené počítače a notebooku vykupujeme z velkých korporací, kde v rámci firemní politice dochází po dvou letech k obměně všech počítačů. Ve velkých společností se zásadně nakupují počítače a notebooky osvědčených značek a modelů, které se vyznačují zejména vysokou odolností, kvalitou a výdrží. Proto i po dvou letech mnohdy počítače vypadají jako nové a za jejich kvalitou si stojíme. Dalším nabízeným zboží jsou počítače pocházející z výstav či krátkodobých akcí, např. volby.

Všechny počítače a notebooky před dalším prodejem prochází důkladnou prohlídkou, vyčištěním, přeinstlaováním operačního systému a případnou lokalizací pro český trh  (počítače vykupujeme v rámci celé Evropy). Na všechny počítače a notebooky nabízíme základní záruku 1 rok. V případě zájmu je možné za mírný poplatek záruku prodloužit na 18 měsíců až 2 roky. Samozřejmností je možnost do 14 dnů bez udání důvodů zařízení vrátit.

Typ procesoru
Intel Atom
Velikost pevného disku
64 GB
Typ pevného disku
SSD
Diskový prostor
64 GB SSD
Operační paměť
2 048 MB
Úhlopříčka displeje
10,1 palců
Dotykové LCD
ano
Rozlišení displeje
1280 x 800 px
Grafická karta
Intel GMA
Mechanika
Možnost dokoupit externí do USB
Bluetooth
ano
Webkamera
ano
Operační systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
ne
HDMI
ne
DVI
ne
VGA
ne
Port COM
ne
LAN
ne
WiFi
ano
SD čtečka
ano
Mikrofon
ano
Numerická klávesnice
Možnost dokoupit externí do USB
Možnost dockování
ano
Thunderbolt
ne
Osvětlení klávesnice
ne
Barva
Černá
Typ zboží
Použité - kvalita A
Záruka
12 měsíců
Kontaktujte nás!