Právě si prohlíží 2 zákazníci. Skladem máme poslední kusy!

Potřebujete poradit s výběrem?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníků

+420 724 123 490 info@happywin.cz Chat

Akce -6% Novinka

AS7770108

34 360 Kč Info

10 689 Kč s DPH

11 399 Kč s DPH

6% (710 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu

ks

356 bodů do věrnostního systému

Intel Xeon E3-1230 V5 3.40 GHz, 256 GB SSD, 8 GB, nVIDIA Quadro K620 2GB, Windows 10 Professional

Základní informace

  • Intel Xeon E3-1230 V5 3.40 GHz
  • 256 GB SSD
  • 8 GB
  • nVIDIA Quadro K620 2GB
  • Windows 10 Professional

Procesor Intel Xeon

Procesory Intel Xeon jsou určeny zejména do stolních počítačů, kde poskytují vysoký výpočetní výkon a jsou přizpůsobeny pro každodenní vysokou zátěž. Tyto procesory jen tak nic neunaví. Procesory Intel Xeon navíc podporují hned několik důležitých funkcí. Jednou z nich je např. možnost práce s operační pamětí ECC, která zásadně snižuje riziko ztráty neuložených dat, například takzvanou „modrou smrtí“ ve Windows či jinými systémovými chybami.

Druhou technologií, kterou tyto procesory obsahují je technologie Turbo Boost, kterou sdílí s procesory Intel Core i5 a Intel Core i7. Při potřebě vysokého výkonu je schopný se procesor sám přetaktovat na vyšší takt, a tím dodat více výkonu. Samozřejmě jsou chvíle, kdy výkon nepotřebuje. Tím pádem se takt procesoru sníží a tím snížíte spotřebu počítače.

Další technologií, kterou tyto procesory mají je Hyper-Threading. Jedná se o technologii, kde čtyř jaderný procesor simuluje 8 jader a tím pádem je schopen lépe škálovat svůj výkon a lépe pracovat v režimu multitasking, kde v jednom taktu je schopný vykonávat více příkazů.

Grafická karta nVidia Quadro

Grafické karty Nvidia Quadro jsou určeny zejména pro pracovní počítače a profesionální stanice s podporou navrhování (CAD), generování počítačových animací ve filmu (CGI) analýzu digitálního obsahu (CGI), vytváření digitálního obsahu (DCC) či strojového učení. Tyto grafické karty jsou natolik univerzální a tím dostačují svým výkonem jakémukoliv vašemu požadavku. Stejná architektura grafického čipu se využívá i v hráčských grafických kartách GeForce.

Lenovo

Lenovo patří mezi přední výrobce počítačů, notebooků, ale i tabletů na trhu. Vyznačuje se odolnými a kvalitními výrobky, které vydrží dlouhá léta. S oblibou jsou nasazovány do velkých korporací, kde jsou osvědčenými dříči. Notebooky Lenova jsou natolik kvalitní, že jako jediné se používají i na vesmírné stanici ISS.

ThinkStation

Stolní počítače ThinkStation jsou profesionální a výkonné pracovní stanice. Počítačové skříně jsou vyrobeny z kvalitního plastu v kombinaci s ocelí. Uvnitř najdete výkonné procesory a protože jsou počítače ThinkStation určeny pro práci vyžadující vysoký výkon, jsou instalovány špičkové komponenty. ThinkStation prochází testy dle armádních norem MIL-SPEC vydrží tak pracovat v téměř jakémkoliv prostředí.

A původ zboží?

p>Všechny nabízené počítače a notebooku vykupujeme z velkých korporací, kde v rámci firemní politice dochází po dvou letech k obměně všech počítačů. Ve velkých společností se zásadně nakupují počítače a notebooky osvědčených značek a modelů, které se vyznačují zejména vysokou odolností, kvalitou a výdrží. Proto i po dvou letech mnohdy počítače vypadají jako nové a za jejich kvalitou si stojíme. Dalším nabízeným zboží jsou počítače pocházející z výstav či krátkodobých akcí, např. volby.

Všechny počítače a notebooky před dalším prodejem prochází důkladnou prohlídkou, vyčištěním, přeinstlaováním operačního systému a případnou lokalizací pro český trh  (počítače vykupujeme v rámci celé Evropy). Na všechny počítače a notebooky nabízíme základní záruku 1 rok. V případě zájmu je možné za mírný poplatek záruku prodloužit na 18 měsíců až 2 roky. Samozřejmností je možnost do 14 dnů bez udání důvodů zařízení vrátit.

Typ procesoru
Intel Xeon E3
Operační paměť
8 GB
Grafická karta
nVidia Quadro
Mechanika
DVD-RW
Bluetooth
Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera
Možnost dokoupit externí do USB
Operační systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
ano
HDMI
ne
DVI
ano
VGA
ne
USB 3.0
8x
LAN
ano
WiFi
Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka
Možnost dokoupit externí do USB
Typ zboží
Použité - kvalita A
Záruka
12 měsíců
Typ disku
SSD
Kapacita disku
256 GB
Kontaktujte nás!