Právě si prohlíží 2 zákazníci. Skladem máme poslední kusy!

Potřebujete poradit s výběrem?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníků

+420 724 123 490 info@happywin.cz Chat

Akce -5%

AS3560101

29 383 Kč Info

8 579 Kč s DPH

9 029 Kč s DPH

5% (450 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu

ks

285 bodů do věrnostního systému

Intel Core i5-4590, 3,30 GHz, 128 GB SSD, 8 192 MB, AMD Radeon HD 7350 1GB, Windows 10 Professional

Základní informace

  • Intel Core i5-4590
  • 3,30 GHz
  • 128 GB SSD
  • 8 192 MB
  • AMD Radeon HD 7350 1GB
  • Windows 10 Professional

Procesor Intel Core i5

Hledáte výkonnější počítač, tak aby jste se nemuseli omezovat? Chcete upravovat fotografie, stříhat videa anebo provozovat výkonnější aplikace (např. složité účetní programy)?

Procesor Core i5 od předního výrobce procesorů Intel může být tou pravou volbou. Procesory Core i5 se vyrábí ve dvou jádrových verzí, kde pomocí technologie Hyper-Threading je schopný procesor simulovat jádra čtyři, a tím vykonávat složitější multitaskingové operace. Anebo se vyrábí ve verzi čtyř jader fyzických. Zároveň od verze procesoru Intel Core i3 se liší větší cache pamětí, díky které je procesor schopen opakující se příkazy zpracovávat rychleji. Další výhodou těchto procesorů je technologie Turbo Boost, kde při vyšší zátěži se procesor přetaktuje na vyšší frekvenci a tím zvýší svůj výkon. Naopak, při běžné práci není potřeba vysokého výkonu, tím pádem se frekvence drží na nižším taktu a tak šetříte energii a zvyšuje výdrž notebooku na baterii.

Jestliže se rozvíjíte a hledáte počítač, který s vámi bude držet po delší dobu krok, tak právě počítače s procesory Intel core i5 jsou tou pravou volbou.

SSD disk

SSD disky neobsahují žádné mechanické části a tím pádem jsou odolnější oproti diskům, jež obsahují plotny, které se točí vysokou rychlostí. Nejsou hlučné a mají rychlejší přenosovou rychlost. Jsou menších rozměrů a moc neváží, tudíž se hodí a používají do menších přístrojů, jako jsou notebooky. Hodně počítačů má dostatečný procesorový výkon, který dostačuje. Ale většinou počítače brzdí pevný disk, kde se čeká, než se data načtou a zpracují. Rychlost SSD disku o proti klasickému pevnému plotnovému (HDD) je minimálně až 10x rychlejší.

Grafická karta AMD Radeon

Grafické karty od výrobce AMD jsou kvalitní a univerzální. Jejich grafické čipy využívají i jiní výrobci grafických karet. Jedná se o grafické karty, které svým výkonem dostačují běžné kancelářské práci, ale i úpravou fotografií či střihem videa.

Fujitsu

Fujitsu je jedna z největších japonských firem, která se pohybuje na trhu s informačními technologiemi. Firma se podílí na vývoji programů a výrobě tabletů, notebooků a stolních počítačů. Společnost nabízí velkou škálu produktů v různých výkonnostních kategoriích. Výrobky se vyznačují velkou spolehlivostí a odolností.

Esprimo

Fujitsu Esprimo se vyrábí v mnoha velikostních variantách. Bezpečně zaručí rychlý chod všech vašich kancelářských aplikací. Jeho výrobní kvalita je vysoká, jeho konstrukce je odolná a designově dobře vypadající díky dobře zvoleným materiálům. Díky specializovaným systémům snižuje náklady na elektrickou energii.

A původ zboží?

p>Všechny nabízené počítače a notebooku vykupujeme z velkých korporací, kde v rámci firemní politice dochází po dvou letech k obměně všech počítačů. Ve velkých společností se zásadně nakupují počítače a notebooky osvědčených značek a modelů, které se vyznačují zejména vysokou odolností, kvalitou a výdrží. Proto i po dvou letech mnohdy počítače vypadají jako nové a za jejich kvalitou si stojíme. Dalším nabízeným zboží jsou počítače pocházející z výstav či krátkodobých akcí, např. volby.

Všechny počítače a notebooky před dalším prodejem prochází důkladnou prohlídkou, vyčištěním, přeinstlaováním operačního systému a případnou lokalizací pro český trh  (počítače vykupujeme v rámci celé Evropy). Na všechny počítače a notebooky nabízíme základní záruku 1 rok. V případě zájmu je možné za mírný poplatek záruku prodloužit na 18 měsíců až 2 roky. Samozřejmností je možnost do 14 dnů bez udání důvodů zařízení vrátit.

Typ procesoru
Intel Core i5
Velikost pevného disku
128 GB
Typ pevného disku
SSD
Diskový prostor
128 GB SSD
Operační paměť
8 192 MB
Grafická karta
AMD Radeon
Mechanika
DVD-RW
Bluetooth
Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera
Možnost dokoupit externí do USB
Operační systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
ne
HDMI
ne
DVI
ano
VGA
ano
USB 2.0
4x
USB 3.0
2x
Port COM
ne
LAN
ano
WiFi
Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka
Možnost dokoupit externí do USB
Barva
Černá
Typ zboží
Použité - kvalita A
Záruka
12 měsíců
Kontaktujte nás!