Právě si prohlíží 2 zákazníci. Skladem máme poslední kusy!

Potřebujete poradit s výběrem?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníků

+420 608 606 626 info@happywin.cz Chat

Akce -6%

AS9900201

43 965 Kč Info

15 139 Kč s DPH

16 089 Kč s DPH

6% (950 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu

ks

504 bodů do věrnostního systému

Intel Xeon E5-1607 V3 3.10 GHz, 500 GB HDD, 16 GB, nVIDIA Quadro K4200 4GB, Windows 10 Professional

Základní informace

  • Intel Xeon E5-1607 V3 3.10 GHz
  • 500 GB HDD
  • 16 GB
  • nVIDIA Quadro K4200 4GB
  • Windows 10 Professional

Procesor Intel Xeon

Procesory Intel Xeon jsou určeny zejména do stolních počítačů, kde poskytují vysoký výpočetní výkon a jsou přizpůsobeny pro každodenní vysokou zátěž. Tyto procesory jen tak nic neunaví. Procesory Intel Xeon navíc podporují hned několik důležitých funkcí. Jednou z nich je např. možnost práce s operační pamětí ECC, která zásadně snižuje riziko ztráty neuložených dat, například takzvanou „modrou smrtí“ ve Windows či jinými systémovými chybami.

Druhou technologií, kterou tyto procesory obsahují je technologie Turbo Boost, kterou sdílí s procesory Intel Core i5 a Intel Core i7. Při potřebě vysokého výkonu je schopný se procesor sám přetaktovat na vyšší takt, a tím dodat více výkonu. Samozřejmě jsou chvíle, kdy výkon nepotřebuje. Tím pádem se takt procesoru sníží a tím snížíte spotřebu počítače.

Další technologií, kterou tyto procesory mají je Hyper-Threading. Jedná se o technologii, kde čtyř jaderný procesor simuluje 8 jader a tím pádem je schopen lépe škálovat svůj výkon a lépe pracovat v režimu multitasking, kde v jednom taktu je schopný vykonávat více příkazů.

Grafická karta nVidia Quadro

Grafické karty Nvidia Quadro jsou určeny zejména pro pracovní počítače a profesionální stanice s podporou navrhování (CAD), generování počítačových animací ve filmu (CGI) analýzu digitálního obsahu (CGI), vytváření digitálního obsahu (DCC) či strojového učení. Tyto grafické karty jsou natolik univerzální a tím dostačují svým výkonem jakémukoliv vašemu požadavku. Stejná architektura grafického čipu se využívá i v hráčských grafických kartách GeForce.

Dell

Dell je nadnárodní společnost zabývající se výrobou především notebooků, ale i stolních počítačůmonitorů, serverů a dalších. Elektronika Dell je známá po celém světě, hlavně díky své kvalitě a odolnosti. Dell vyrábí notebooky prakticky pro všechny příležitosti.

Precision

Dell Precision jsou mobilní počítače (notebooky) a stolní počítače navrženy pro extrémní nároky svých uživatelů Jsou určeny pro lidi, kteří vyžadují vysoký výkon a kvalitu. Běžně využívají tyto počítače architekti, programátoři, správce sítí a jiní. Díky své pevné konstrukci snesou hrubší zacházení a kvalitní komponenty počítače vždy poskytnout požadovaný výkon.

A původ zboží?

p>Všechny nabízené počítače a notebooku vykupujeme z velkých korporací, kde v rámci firemní politice dochází po dvou letech k obměně všech počítačů. Ve velkých společností se zásadně nakupují počítače a notebooky osvědčených značek a modelů, které se vyznačují zejména vysokou odolností, kvalitou a výdrží. Proto i po dvou letech mnohdy počítače vypadají jako nové a za jejich kvalitou si stojíme. Dalším nabízeným zboží jsou počítače pocházející z výstav či krátkodobých akcí, např. volby.

Všechny počítače a notebooky před dalším prodejem prochází důkladnou prohlídkou, vyčištěním, přeinstlaováním operačního systému a případnou lokalizací pro český trh  (počítače vykupujeme v rámci celé Evropy). Na všechny počítače a notebooky nabízíme základní záruku 1 rok. V případě zájmu je možné za mírný poplatek záruku prodloužit na 18 měsíců až 2 roky. Samozřejmností je možnost do 14 dnů bez udání důvodů zařízení vrátit.

Typ procesoru
Intel Xeon E5
Operační paměť
16 GB
Grafická karta
nVidia Quadro
Mechanika
DVD-RW
Bluetooth
Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera
Možnost dokoupit externí do USB
Operační systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
ano
HDMI
ne
DVI
ano
VGA
ne
USB 2.0
6x
USB 3.0
4x
LAN
ano
WiFi
ne
SD čtečka
ano
Typ zboží
Použité - kvalita A
Typ disku
HDD
Kapacita disku
500 GB
Záruka
12 měsíců
Kontaktujte nás!