Právě si prohlíží 2 zákazníci.

Potřebujete poradit s výběrem?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníků

+420 724 123 490 info@happywin.cz Chat

2180201

11 388 Kč Info

2 919 Kč s DPH

ks
24 palců, 1920 x 1080 px, DisplayPort, DVI, VGA

Základní informace

  • 24 palců
  • 1920 x 1080 px
  • DisplayPort
  • DVI
  • VGA

Dell

Dell je nadnárodní společnost zabývající se výrobou především notebooků, ale i stolních počítačůmonitorů, serverů a dalších. Elektronika Dell je známá po celém světě, hlavně díky své kvalitě a odolnosti. Dell vyrábí notebooky prakticky pro všechny příležitosti.

A původ zboží?

p>Všechny nabízené počítače a notebooku vykupujeme z velkých korporací, kde v rámci firemní politice dochází po dvou letech k obměně všech počítačů. Ve velkých společností se zásadně nakupují počítače a notebooky osvědčených značek a modelů, které se vyznačují zejména vysokou odolností, kvalitou a výdrží. Proto i po dvou letech mnohdy počítače vypadají jako nové a za jejich kvalitou si stojíme. Dalším nabízeným zboží jsou počítače pocházející z výstav či krátkodobých akcí, např. volby.

Všechny počítače a notebooky před dalším prodejem prochází důkladnou prohlídkou, vyčištěním, přeinstlaováním operačního systému a případnou lokalizací pro český trh  (počítače vykupujeme v rámci celé Evropy). Na všechny počítače a notebooky nabízíme základní záruku 1 rok. V případě zájmu je možné za mírný poplatek záruku prodloužit na 18 měsíců až 2 roky. Samozřejmností je možnost do 14 dnů bez udání důvodů zařízení vrátit.

Typ displeje
IPS
Úhlopříčka displeje
24 palců
Dotykové LCD
ne
Rozlišení displeje
1920 x 1080 px
DisplayPort
ano
HDMI
ne
DVI
ano
VGA
ano
USB 2.0
4x
Thunderbolt
ne
Barva
Černá
Typ zboží
Použité - kvalita A
Záruka
12 měsíců
Kontaktujte nás!