Potřebujete poradit s výběrem?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníků

+420 724 123 490 info@happywin.cz Chat

Novinka Doprava zdarma Vystaveno v Břeclavi

MAR02329

10 499 Kč s DPH

ks

349 bodů do věrnostního systému

• Procesor: Intel Core i5-5300U, 2.30GHz
• SSD: 256 GB SSD
• RAM: 8 GB
• Velikost: 12,5 palců
• Rozlišení: 1366 x 768
• Grafická karta: Intel HD Graphics 4000
• Webkamera
• WIFI
• Windows 10 Professional
Více >>

Základní informace

 • Procesor: Intel Core i5-5300U, 2.30GHz
 • SSD: 256 GB SSD
 • RAM: 8 GB
 • Velikost: 12,5 palců
 • Rozlišení: 1366 x 768
 • Grafická karta: Intel HD Graphics 4000
 • Webkamera
 • WIFI
 • Windows 10 Professional

Procesor Intel Core i5

Hledáte výkonnější počítač, tak aby jste se nemuseli omezovat? Chcete upravovat fotografie, stříhat videa anebo provozovat výkonnější aplikace (např. složité účetní programy)?

Procesor Core i5 od předního výrobce procesorů Intel může být tou pravou volbou. Procesory Core i5 se vyrábí ve dvou jádrových verzí, kde pomocí technologie Hyper-Threading je schopný procesor simulovat jádra čtyři, a tím vykonávat složitější multitaskingové operace. Anebo se vyrábí ve verzi čtyř jader fyzických. Zároveň od verze procesoru Intel Core i3 se liší větší cache pamětí, díky které je procesor schopen opakující se příkazy zpracovávat rychleji. Další výhodou těchto procesorů je technologie Turbo Boost, kde při vyšší zátěži se procesor přetaktuje na vyšší frekvenci a tím zvýší svůj výkon. Naopak, při běžné práci není potřeba vysokého výkonu, tím pádem se frekvence drží na nižším taktu a tak šetříte energii a zvyšuje výdrž notebooku na baterii.

Jestliže se rozvíjíte a hledáte počítač, který s vámi bude držet po delší dobu krok, tak právě počítače s procesory Intel core i5 jsou tou pravou volbou.

SSD disk

SSD disky neobsahují žádné mechanické části a tím pádem jsou odolnější oproti diskům, jež obsahují plotny, které se točí vysokou rychlostí. Nejsou hlučné a mají rychlejší přenosovou rychlost. Jsou menších rozměrů a moc neváží, tudíž se hodí a používají do menších přístrojů, jako jsou notebooky. Hodně počítačů má dostatečný procesorový výkon, který dostačuje. Ale většinou počítače brzdí pevný disk, kde se čeká, než se data načtou a zpracují. Rychlost SSD disku o proti klasickému pevnému plotnovému (HDD) je minimálně až 10x rychlejší.

Možnost dockování

Notebook je vybaven speciálním portem a uchycením, které umožňuje velmi snadno zasunout do takzvané dokovací stanice. Tato stanice býva v praxi umístěna na pracovním stole. Jsou do ní zapojeny externí periferie, jakou je další monitor, klávesnice, myš, síťové připojení a také samozřejmě napájení. Dále rozšiřuje množství portů, které samotný notebook ani nemusí poskytnout. Jakmile se z práce vydáváte na cesty, notebook velmi jednoduše z dokovací stanice vycvaknete.

Dokovací stanice jsou běžnou součástí naší nabídky, a lze je zakoupit v kategorii Příslušenství > Dokovací stanice.

Baterie

Notebooky nabízíme ve dvou variantách:

 • s původní použitou baterií
 • s novou kvalitní baterií za zvýhodněnou cenu

Pokud není řečeno jinak, stav původní baterie odpovídá stáří notebooku. Tím pádem baterie již nedosahuje zdaleka 100% kapacity baterie, u levnějších notebooků nemusí být funkční již vůbec. Bohužel, na původní baterie se nevztahuje záruka.

Pokud potřebujete mít notebook doopravdy mobilní, doporučili bychom koupi s novou baterií. Jedná se o druhovýrobu českého či německého výrobcevysokou kvalitou, kapacitou a zárukou.

Dell

Dell je nadnárodní společnost zabývající se výrobou především notebooků, ale i stolních počítačůmonitorů, serverů a dalších. Elektronika Dell je známá po celém světě, hlavně díky své kvalitěodolnosti. Dell vyrábí notebooky prakticky pro všechny příležitosti.

Latitude

Notebooky modelu Latitude předního výrobce notebooků Dell patří mezi výkonné stroje pro výkonové aplikace. Nabízí rychlé procesory Intel Core i5Intel Core i7 s rychlými SSD disky a kompaktními rozměry. Tělo počítačů je tuhé a vyrobeno z kvalitních, ale i lehkých plastů. Tyto notebooky jsou určeny pro lidi, kteří hledají výkon na cesty.

A původ zboží?

p>Všechny nabízené počítače a notebooku vykupujeme z velkých korporací, kde v rámci firemní politice dochází po dvou letech k obměně všech počítačů. Ve velkých společností se zásadně nakupují počítače a notebooky osvědčených značek a modelů, které se vyznačují zejména vysokou odolnostíkvalitou a výdrží. Proto i po dvou letech mnohdy počítače vypadají jako nové a za jejich kvalitou si stojíme. Dalším nabízeným zboží jsou počítače pocházející z výstav či krátkodobých akcí, např. volby.

 

Všechny počítače a notebooky před dalším prodejem prochází důkladnou prohlídkouvyčištěnímpřeinstlaováním operačního systému a případnou lokalizací pro český trh  (počítače vykupujeme v rámci celé Evropy). Na všechny počítače a notebooky nabízíme základní záruku 1 rok. V případě zájmu je možné za mírný poplatek záruku prodloužit na 18 měsíců až 2 roky. Samozřejmností je možnost do 14 dnů bez udání důvodů zařízení vrátit.

Typ procesoru
Intel Core i5
Velikost pevného disku
256 GB
Typ pevného disku
SSD
Operační paměť
8 192 MB
Úhlopříčka displeje
12,5 palců
Rozlišení displeje
1366 x 768 px
Grafická karta
Intel HD Graphics
Bluetooth
ano
Webkamera
ano
Operační systém
Windows 10 Professional
Navýšení RAM paměť
Celkem 16GB RAM
Záruka
Prodloužená 18 měsíců, Prodloužená 24 měsíců
Kontaktujte nás!