Srovnání levného nového notebooku s repasovaným notebookem

Internetový magazín Technet.cz přišel se zajímavým článkem, který se zaobírá srovnáním nejlevnějších nových notebooků s repasovaným notebookem. Celý článek si můžete přečíst zde. Ve zkratce ale stojí za zmínku:

Do testu bylo pořízeno 5 nových levných notebooků značek Acer, Asus, HP, Lenovo a Umax a jeden repasovaný notebook značky Dell. Cenové rozpětí od 5 999 Kč do 9 999 Kč. Již redaktoři se sami na začátku potýkali s problémem, že sami výrobci nechtějí levné notebooky do testů zapůjčovat. Důvod je prostý, který i sami přiznali (resp. distributoři), že se jedná o notebooky s větším počtem reklamací či vratek. To hodně vypovídá o kvalitě levných notebooků.

A výsledek srovnání ve zkratce? “Z nových notebooků nás nejvíce přesvědčil Acer Swift 1 se skvělým poměrem užitné hodnoty a ceny. Pokud chcete nahradit starý stroj a neměnit své zvyky, pak potěší HP 250 G6, který je osazen optickou mechanikou a VGA výstupem, zároveň mu nechybí nové čipy i moderní porty. Pokud chcete za minimální peníze „prémiové“ zboží, pak se v dobrém světle ukázal repasovaný Dell Latitude E7240.

V nabídce Happy Win.cz najdete repasované notebooky, stolní počítače či LCD monitory prémiových značek, jako jsou Lenovo, HP, Dell a Fujitsu. Jedná se o zařízení, které pochází buďto z výstav, přebytečných skladových zásob anebo z výkupu od velkých společností. I když se jedná o použité zboží, klademe důraz na kvalitu, za kterou si stojíme. Veškeré repasované počítače nabízíme se základní zárukou 1 rok a se službami servisního technika.

Citace: Technet.cz