Notebook do 3000 Kč, vyplatí se?

Poslední dobou se setkáváme s dotazy, ve kterých klient hledá ultra levný notebook, rozpočet má mnohdy do 3000 Kč. Někteří lidé si říkají, že sehnat takový počítač je nemožné, ale i takové počítače nabízíme v přiměřené kvalitě na www.happywin.cz!

Na Happy winu naleznete tématickou kategorii Notebooky do 5000 Kč a obdobně Počítače do 5000 Kč. Vyšší limit uvádíme záměrně, aby zákazník nebyl striktně omezen hranicí 3000 Kč, ale aby se mohl také podívat na produkty které jsou mírně dražší a parametricky lepší.

Výhra a nebo prohra?

Rádi bychom řekli, že tato kategorie počítačů a notebooků bude určena zejména pro domácí použití, takzvané prohlížení internetu, videí apod. Jsme na hranici velkého kompromisu, kde si musíme říct, že za tuto cenu nemůžeme chtít Ferrari. Ale i tak jsme schopni vám nabídnout funkční notebooky a počítače značek Lenovo, HP, Fujitsu a nebo Dell.

Nejčastěji v této kategorii najdete notebooky a počítače kategorie B, což jsou počítače s větší známkou opotřebení. Samotné vady jsou často popsané na detailu produktu, ale rádi bychom připomněli, že Kategorie B neznamená nefunkční počítač, ale počítač s výraznými škrábanci či odřenými rožky apod. Rozbité, nefunkční či jinak poškozené počítače nenabízíme!

Baterie

Baterie u notebooků v kategorii ultra levných notebooků bývá často na pokraji funkčnosti. Respektive nemůžete počítat s baterií, která vydrží několik hodin. Na druhou stranu můžeme našim zakázníkům nabídnou koupi nové baterie za velmi zvýhodněných podmínek než u konkurence. V případě požadavku na novou baterii nás kontaktujte.

Závěrem

Ano, i počítač za 3000 Kč lze koupit, ale rádi bychom zákazníků poradili, aby se striktně touto finanční hranicí neřídili. Většinou stačí našetřit o pár sto korun více a dosáhnete na dimenzionálně lepší počítač. Pokud potřebujete poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat! Naši technici vám vyberou několik kousků přímo pro vás!